11.04.2013

Faberlic Secret Astra Volume Maskara

     Bugün sizi Faberlic Kozmetik ve ürünleri ile tanıştıracağım. 

     Faberlic, Rusya’nın benzersiz oksijen kozmetik üreticisi ve doğrudan satış sektöründe en büyük parfüm ve kozmetik şirketlerinden biri. Moskova’da en gelişmiş ve çevre dostu ekipman ile donanmış kendine ait üretim tesisleri bulunmaktadır. Uluslararası kalite standartlarına uygun üretim ve tüm zorunlu testlere tabi tutulan ürünleri vardır. Otomatik üretim sistemiyle hızlı ve piyasa talebini tatmin edecek yüksek kaliteli ürün çıkışı sağlamaktadır. Faberlic dekoratif kozmetiği dünyanın en büyük İtalyan üreticisi Intercos tarafından üretilmektedir. Tüm parfüm kokuları ünlü Fransız parfümericileri tarafından Faberlic için özel olarak geliştirilmiştir.Dünya’nın 1 numaralı oksijen kozmetik markası artık Türkiye’de! Faberlic ürünlerini danışmanlar aracılığı ile alabileceğiniz gibi kendi siteleri üzerinden de alışveriş yapabilirsiniz.

    4 ay önce Faberlic Kozmetik adına Melisa Hanım benimle iletişime geçti ve bana ürünlerinden bahsetti. Faberlic ürünleri oksijenin cildin derinlerine kadar iletimini sağladığını iddia ediyordu.  Bu nedenle özellikle oksijen kozmetik hakkında aldığım bilgiler bana ilginç geldi ve ürünlerini denemek istedim. 

     Denediğim ilk ürün Faberlic Secret Astra Volume maskara oldu. Glikojenli esmer deniz yosunu içeren bu rimel, kirpikleri beslediğini, uzamasını sağladığını ve dolgunluk verdiğini iddia ediyor. 

     Ben kullandığım ilk günden beri bu rimeli çok sevdim. Yapısı yumuşacık, kirpiklerimi yapıştırmıyor, güzel bir dolgunluk veriyor ve uzatma etkisine de sahip. Gün içerisinde akma - bulaşma yapmıyor ve temizlemesi de çok kolay. Kullandığım günden beri bana rimel önerisi soranlara da bu ürünü tavsiye ediyorum. 

     Farkındasınızdır bana gelen ürünleri hemen tanıtmıyorum, uzunca bir süre kullandıktan sonra sizinle objektif yorumlarımı paylaşıyorum. 4 ay sonunda bu rimeli de sizlere gönül rahatlığı ile öneriyorum. Fiyatı şu an sitelerinde 17,9 TL olarak görünüyor ki bence bir rimel için çok iyi bir fiyat.

     Faberlic 3-4 hafta aralıkla katalog çıkarıyor. Ben de bu katalogları takip ediyorum. Sizi bilmem ama bazı katalogla çalışan markaların Photoshop ve bol takma kirpikli sahte reklamlarına, insanları bu kadar aptal yerine koymalarına ben katlanamıyorum. Faberlic kataloglarında göz çevresi kırışıkları görünen, gerçekten yalnızca rimelli gözleri görmek beni mutlu etti = ) 


     Bir sonraki yazımda size Faberlic rujlarından bahsedeceğim. Ayrıca size bir sürprizim olacak. Takipte kalın ^.^