11.12.2011

2012'de İstediklerim...

     Yeni Yıl Yarışması'na katılım inanılmaz oldu. Daha süre yarılanmadan 1000'den fazla katılım oldu, Makyaj Günlüğü'nü takip edenler hızla çoğaldı. İnanın çok ama çok mutlu oldum, teşekkürler ve herkese tekrar bol şans ! Eğer hala katılmadıysanız, daha fazla beklemeden katılın derim = )


     1000 küsür yorum içinde en çok göze çarpan istekler şöyleydi ;
 1. Daha çok video
  Evet ben de daha sık video çekmek istiyorum. Ancak zamansızlıktan dolayı çekemiyorum. Bu nedenle yeni yıldan ilk isteğim bir makyaj köşesi. Işıklı bir makyaj aynası, ürünlerimi dilediğimce düzenleyebileceğim bir masa... Her şeyden daha çok istiyorum bunu... Evren duy sesimi !
 2. Şu an kullandığım fotoğraf makinesinden memnunum; ancak size daha kaliteli video ve fotoğraflar sunabilmek istiyorum. Bunun için yeni yıldan ikinci isteğim bir fotoğraf makinesi...

 3. "Daha ekonomik markalara da yer versen, büyük markalar ile ürünleri kıyaslasan?" Bu isteğiniz için de aklımda birkaç fikir var. Umuyorum yeni yılda her şey yolunda gider ve daha çok ürün çeşidi ile buluşuruz. Yeni markalar, bol ürün çeşidi de 2012'de istediğim bir diğer şey. Kendim için istediğim bir kozmetik ürünü yok. Uzunca bir süre kozmetik alışverişi yapacağımı düşünmüyorum. Beni heyecanlandıran bir şey olursa, belki...
 4. "Cilt bakımı, parfüm gibi farklı ürünlere de yer versen?" Bu da yeni yılda planladığım yazılardan biriydi. Yine her şeyin yolunda gitmesini ümit ediyorum.
 5. "Blogun temasını biraz daha değiştirsen, renklendirsen?" Neden olmasın ? Yeni yılda Makyaj Günlüğü'nün makyajı da değişebilir belki. Sizce değişmeli mi ?
 6. "Eskiden kendinden daha çok bahsederdin, o yazıları da özlüyoruz." Haklısınız, eskiden Makyaj Günlüğü daha kişisel, hayatı da içeren bir blogdu. Ama ben makyaj ile devam etmek istiyorum. Hayatımda olup biteni Twitter'da sıklıkla paylaşıyorum zaten.Şu sıralar pek keyifli şeyler olmadığı da aşikar... 2012'de isteğim Makyaj Günlüğü'nün kozmetik blogları arasında hatrı sayılır bir yerde olması, daha da büyümesi ve profesyonelleşmesi.
 7. Bakmayın ilk sıralara blog ve kozmetikle ilgili isteklerimi yazdığıma. Yeni yılda, tabi ki ilk isteğim sağlık ve huzur. Özellikle son zamanlarda hayatım çok düzensiz, keyifsiz, geçip gidiyor. Buna bir dur demek, hayatımı düzene koymak istiyorum. En çok istediğim şeylerden biri de sporumu ve Fransızca kursumu aksatmamak. Yeni yıl sonunda yeni bir vücut ve yeni bir dile sahip olmayı diliyorum.
 8. Son olarak yeni yılda kendi blogum kadar blogger arkadaşlarıma da zaman ayırabilmeyi diliyorum. Onlardan da uzak kaldım, yazılarını okusam da, yorum yazamadım. Yeni yılda daha güzel şeyler olsun...

  Sizin 2012'den istekleriniz, almak istedikleriniz, beklentileriniz neler ?