31.12.2012

Makyaj Yarışması Sonuçları

     Bu yoğun dönemde hangi akla hizmet yarışma yaptım bilmiyorum ama çok gecikmeli de olsa kazananları yılbaşından önce açıklamayı başardım :)

     Tüm katılımcılara cesaretleri ve emekleri için teşekkür edip, kendilerini sizinle tanıştırmak istiyorum...

     İsimleri tek tek yazmak yerine, yarışmacılara numara vermeyi tercih ediyorum. Bana fotoğraflarını gönderenler arasından yalnız birini yarışmaya dahil etmedim. Çünkü ayrı zamanlarda çekilmiş makyajsız ve makyajlı {yüksek ihtimalle bir makyözün yaptığı} fotoğraflarını gönderdiği için kimseye haksızlık etmek istemedim.

1 numara  
2 numara 
3 numara 
 4 numara
5 numara
6 numara
7 numara
8 numara
9 numara
10 numara
11 numara
12 numara

     Öncelikle tüm makyajları çok beğendiğimizi belirtmeliyim. Ancak aralarından üç tanesini seçmemiz gerekiyordu ve çok zor da olsa kararımızı verdik.

     Yarışmanın birincisi 12 numaralı arkadaşımız oldu. Göz makyajındaki renklerin kullanımı, eyelinerı kusursuz çekmesi, takma kirpik ile gözleri daha da belirginleştirmesi, bunun yanında ten ve dudak makyajını hafif bırakması, renklerin yumuşak oluşu nedeni ile kendisini birinci seçtik. Tebrikler !

     Yarışmanın ikincisi 6 numaralı arkadaşımız oldu. Zor renklerden olan yeşili kullanım şekli ve kıyafeti ile uyumu, bunun yanı sıra pembe dudak makyajı ile makyajını çok iyi dengelemesi hoşumuza gitti. Tebrikler !

     Yarışmanın üçüncüsü 10 numara arkadaşımız oldu. Tene uygun kırmızı ruj seçmek zordur. Esmerlerin kırmızının doğru tonunu bulması, hele de buna uygun göz makyajı yapması daha da zordur. Bu konuda doğru tercihler yapması nedeni ile kendisini üçüncü seçtik. Tebrikler !

     Kazanan arkadaşlar lütfen maillerini kontrol etsinler. Sonraki yarışmalarda görüşmek üzere !

     Sevgiler,
     Hacer