17.07.2013

Alix Avien Golden Nails {24 Ayar Altın Oje}

     Bir gün gelip de blogda oje yazısı hazırlayacağım aklımın ucundan geçmezdi ama insanın kendini yeniliklere açması lazım, değil mi ?

     Altın, kadınların sevgili dostu... Ben sarısı hariç her rengini severim, özellikle de beyaz ve pembesini... 


     Altına karşı kadınların zaafını ve altınıın yapısını bilen insanlar onu şekilden şekile sokuyor. Pasta süslemede kullanılan altın ile şaşıradurayım, Dubai'de altından yapılmış maske ve peelingleri gördüğümde zenginliğin sınırı yok diye düşünmüştüm.

     Bu tarz bir lüksü artık Alix Avien bize yaşatıyor. Piyasaya yeni çıkardıkları Golden Nails ojeleri ile ilgili fotoğraf ve videolarımı Instagram hesabımda paylaşmıştım. Şimdi daha ayrıntılı fotoğraflar paylaşma zamanı...

     Golden Nails ojelerin içerisinde 24 ayar altın parçaları yer alıyor. Kutu içeriğinde gelen siyah oje üzerine sürüldüğünde kendini belli ediyor ve çok şık görünüyor ! Ojeye kıyıp sürmek biraz zor olsa da, ilk kez sürdüğüm siyah ojeye sempatik bakmama neden oldu.  Özel günlerimde siyah üzerine, günlük olaraksa açık renkler üzerine kullanacağım bu ojeyi.

     Siz altın parçaları içeren bu ojeyi beğendiniz mi ? Kozmetik ürünler içinde altın parçaları olması ilginizi çekiyor mu ?