25.07.2013

Clinique ile Sana Hediyelerimiz Var ! {Yarışma}

     Clinique CC Cream yazımda size bahsettiğim yarışmanın zamanı geldi, çattı...

     Tam 3 şanslı Makyaj Günlüğü takipçisi Clinique'ten 600 TL değerinde hediye seti kazanacak. 

     Setin içinde neler var merak ediyor musun? O zaman aşağıdakileri dikkatlice okumalısın...

  1 adet Superdefense CC Cream SPF 30  
     Onu anlatmaya gerek var mı ? 
  • SPF 30 ile güneşten korunma
  • Cilt tonunda dengelenme
  • Cildi nemlendirme
  • Antioksidan içerikler ile günlük makyaj ve bakım rutininin vazgeçilmezi olmaya aday

1 adet Chubby Stick Intense Kalem Ruj

     Chubby Stick rujlar benim günlük makyajımda kurtarıcım, dudaklarımın yakın dostu iken Chubby Stick Intense rujlar ile hem daha yoğun bakım, hem de daha yoğun renge kavuştum. Daha ne isteyebilirim ki ?


1 adet Clinique Güneş Vücut Koruma Kremi SPF 30
     Yazın en sıcak günlerinde vücudumuz için bundan daha güzel bir hediye olabilir mi ?

1 adet High Impact Extreme Volume Maskara
     Ah maskaralar ! Kadınların her zaman en iyi arkadaşı oldular... Bu set ile kirpiklerini hem dolgunlaştıran, hem ayıran, hem de uzatan bu rimele sahip olabilirsin. Standartlarını ve beklentilerini yüksek tut, bu set gerçekten senin olabilir !


1 adet Quickliner for Eyes Intense Göz Kalemi
     Yaz günlerinde rimelinle makyajını kusursuzlaştıracak, akmayacak bir göz kalemi hiç de fena olmazdı değil mi ? İşte bu set ile Quickliner Intense göz kalemi de senin olabilir...

1 adet 7 Day Scrub Peeling
     Fazlaca makyajdan söz ettik. Ama ikimiz de iyi biliyoruz ki cildimiz bakımlı, nemlendirilmiş ve peeling ile ölü hücrelerinden arınmış olmazsa; en iyi malzeme bile kötü sonuç verir. Bu yüzden bu sete bir tane de 7 Day Scrub Peeling ekledik. 7 günde cildinde oluşan değişime sen bile inanamayacaksın !
 
   Tüm bunlara ek olarak sana iki adet sürpriz hediyemiz daha olacak... 
    
    Bunlardan ilki çıktığı günden beri kozmetikseverlerin kalbini fethetmiş ve yaz günleri için mükemmel bir ürün olan Chubby Stick Shadow Tint for Eyes, göz farı...     Diğeri ise Clinique Almost Lipstick... O ne bir dudak bakım kremi, ne bir parlatıcı, ne de bir ruj. Bu ürünü sürdüğünüzde dudaklarınıza parlaklık ve renk verirken, sanki kendi dudak renginizmiş gibi görünmesini sağlıyor. Ben bu ürünü ilk gördüğümde renginden korkmuştum ancak sürdüğüm andan itibaren BA - YIL - DIM ! İçinde paraben olmaması ise ayrı bir güzellik... Yumuşacık yapısı, doğal rengi ve çantamıza sığacak kadar minik oluşu ile bu ürün bir harika :)


     İşte bu harika hediyeleri kazanmak için Makyaj Günlüğü
      hesaplarını takipte kalın.

Şu anda Facebook yarışması devam ediyor. Önümüzdeki hafta Twitter, sonraki hafta ise Instagram üzerinden birer takipçime bu ürünlerden oluşan bir seti hediye edeceğim.

     Sizi en çok heyecanlandıran hangi ürün oldu? Yarışmayı ve hediyeleri beğendiniz mi ? Lütfen fikirlerinizi benimle paylaşın ^^,

     Herkese bol şans !
     
     Sevgiler, 
     Hacer