27.07.2012

ELCA Company Store Ganimetlerim

     Geçtiğimiz haftalarda birkaç günlük bir İstanbul tatili yapma imkanım oldu. Instagram'da bol bol fotoğraf paylaşmıştım, takip edenler bilir. İstanbul'a gitmişken ELCA Company Store'a uğramamak bana yakışmaz diye düşündüm ve sevgili Bengisu ile soluğu orada aldık. Henüz bilmeyenler için ELCA Company Store, ELCA bünyesindeki markaların {Aramis, Bobbi Brown, Clinique, Darphin, DKNY, Estee Lauder, Jo Malone, La Mer, MAC, Michael Kors, Missoni, Tom Ford, Tommy Hilfiger} bir nevi outleti diyebiliriz. Önceki sezona ait kozmetik ve bakım ürünleri ile parfüm gibi ürünleri çok çok uygun fiyata satın alabilirsiniz.


     Ben mağazaya ilk girdiğimde ufak çaplı bir şok yaşadım çünkü şansıma çok fazla MAC ürünü "sudan ucuz" denebilecek fiyata satılıyordu. "Onu mu alsam, bunu mu alsam? Aaa şurada da Bobbi Brown varmış!" gibi şaşkınlıkların ardından maymun iştahlılığa gerek yok diyerek birkaç nadide ürün ile günü kapattım = ) 


     İşte aldıklarım...
     MAC'in Shop Mac Cook Mac koleksiyonunda incelediğim, "Alsam mı almasam mı, amaan bir lipbalm için bu kadar paraya yazık değil mi?" düşünceleri eşliğinde almaktan vazgeçtiğim Tread Gently Tendertone Lip Balm'ı mağazada 11 TL'ye görünce almadan edemedim. 

     Bobbi Brown rujlarının kalitelerini çok beğeniyorum. Mağazada birkaç renk olan rujlardan tam kışa uygun bir gül kurusu rengi olan 10 numara Plum Rose'u 30 TL'ye aldım.

     Bir de gördüğüm anda rengini ve ışıltısını çok beğendiğim, mağazada bir tane kalmış olan 3 numara Shimmer Blush30 TL'ye aldım.


     ELCA Company Store, Maslak Sun Plaza içerisinde. Ben metro ile gittim, direkt önüne çıktım. Ulaşım çok rahattı. {İstanbul'daki ulaşımın adı metroydu sanırım ? Fünikülerdi, tramvaydı, metroydu karıştırır oldum da = ) }