3.07.2009

Kendime yeni ciciler aldımmm

Bugün Forum Bornova'ya gittim ve tabi kiii Inglot'a uğradım. Özgür bey sağolsun hemencik renkleri seçtik ve alıverdim fotoğraftaki iki farı. Normalde her rengi tek tek elimde dener, bin saat düşünür, kararsız kalır, sonra bir tanesini alırdım. Bu sefer öyle olmadıı = )

Turuncu ve açık yeşil tonlarında farlarımı % 50 indirimle, tanesi 5,5 TL'ye aldım. Eğer Inglot'tan palet almayı düşünüyorsanız şu sıralar tam zamanı. Süper kampanyalar var çünkü. Bulunduğum ilde Inglot var mı derseniz, lütfen tık tık.
Oradan çıktım Watsons'a uğradım ve Flormar 4'lü far paleti aldım. Aslında siyah farım var, ama gri tonlarda birkaç far istiyordum. İyi oldu bu paleti aldığım. 9 TL'ye aldım ilgilenenlere duyrulur.

Oradan da çıktım Body Shop'a uğradım. Orada da % 50 indirim var duyrulurrr = ) Aslında Body Shop'a gitmek aklımda yoktu. Olay aynen şöyle gelişti. Ben Inglot'ta Özgür Bey'i hangi kirpik kıvırıcısını alsam diye sorulara boğarken, laf lafı açtı ve bir müşterisinin kendisine anlattığı bir olayı bana da aktardı. Yanlışım varsa kendisi yorumla düzeltir nasıl olsa = ) Bir müşterisinin kısa kirpikleri varmış ve bu kremden almış göz çevresi için. Ancak göz çevresi yerine bütün gözüne sürünce bu kremi, görmüş ki bir süre sonra kirpikleri de uzamaya başlamış. Hatta Özgür Bey indirimden faydalanıp 3-4 tane depolamış = ) Bana anlatırken de kremi çıkardı, bir güzel sürdü göz çevresine. Peki bunları duyan Hacer ne yapar ? Tabi kii hemen Body Shop'a koşar ve bu kremden bir adet edinir = ))) Kremin etkilerini sizinle paylaşacağım elbette. Uzun kirpiklerle görebilirsiniz beni videolarda umarım = )Uzun lafın kısası böyle sevgili okuyucular. Herkese mutlu haftasonları diler, İzmir'den kucak dolusu sevgiler gönderirim.

Sevgi Pıtırcığınız
^_^