12.11.2012

EyeSlices Göz Pedleri

     Malum evlenmeme artık 3 aydan az kaldı. Telaştan, tedirginlikten uykularım bölük pörçük, göz çevremde yorgunluk belirtileri ve gözlerimde kızarıklıklar oluşmaya başladı, cildim kendinden geçmiş durumda. Ben de cildimi ve saçlarımı bu özel güne hazırlamakla meşgulüm.

     Lila Kutu sağolsun bana daha önce bazı blogger arkadaşların yazıları ile merak ettiğim EyeSlices göz pedlerinden gönderdi. Ben de hemen merakla denedim. Bu hem bir tanıtım yazısı, hem de göz çevresinde koyu renk halkaları olup benden hangi ürünü kullanmak gerektiği konusunda soru soranlara cevap olsun.

     Pedler pirinçten üretilen bir kutu içerisinde muhafaza ediliyor. Çantamızda kolaylıkla taşıyabileceğimiz büyüklükte.
 


     Ürün içeriği şu şekilde :
 

     Kutu içerisinden minik bir kutu ve kullanma talimatı çıkıyor.
 

     Küçük kutu içerisinden jelatinler içerisinde iki adet ped çıkıyor. 
 
  
     Ürünü temiz cilde uygulamak gerekiyor. Bu nedenle benim gibi makyajlı gözlere uygulamaya çalışmayın :) 


     Hemen cildimi temizledim ve ...


     Temiz cildime pedleri jelatinlerinden çıkararak uyguladım.      Aşağıdaki fotoğrafta blogger olmanın ne demek olduğunu görüyorsunuz. En şapşal halimi bile size ürün tanıtmak için fotoğraflayıp buraya koyuyorum :) 
 

     Bu pedleri göz çevresinde 10 dakika süre ile tutarak 5 kez ya da 5 dakika tutarak 10 kez kullanabileceğimiz yazıyor. Ama İngilizce açıklamada pedler kuruyana kadar kullanabilirsiniz diyor. Ben tercihimi 5 dakikalık uygulamalardan yana kullandım. 5 dakika sonunda pedleri kaldırınca göz çevremde hafif bir gerginlik hissettim. Ama gözlerimdeki şişkinliği azalttığını ve göz çevremin ferahladığını hissettim. Bundan sonraki denemeler öncesinde pedleri bir süre buzdolabında bekletmeyi düşünüyorum.

     İlk denemede ben pedleri kullanmayı bitirdikten sonra göz çevremi temizlemedim. Nemli bir pamuk yardımı ile göz çevresini temizlemek gerekiyor yoksa pedin kalıntıları göz çevresinden soyuluyor.


     Ürünü kullandıktan sonra aynı jelatinli kutusuna koyup muhafaza edebiliyorsunuz. Bu çoklu kullanım fikri benim çok hoşuma gitti. 
 
    
     Eğer EyeSlices ürününü daha ayrıntılı incelemek, ürünün kullanımı hakkında videoyu izlemek ve ürünü satın almak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

     Ürünü 10 kez kullandıktan sonra ayrıntılı bir yazı daha hazırlayacağım. Lila Kutu'ya bana bu güzel üründen gönderdiği için bir kez daha teşekkür ediyorum.