14.11.2012

Clinique Even Better Eyes

     Clinique birkaç ay önce, henüz Even Better Eyes piyasaya sürülmeden önce bu ürünü bana gönderdi. Ancak ben ürünü kaybettim ve uzunca bir süre aradıktan sonra bulamadığım için yanlışlıkla çöpe attığımı düşünerek aramaktan vazgeçtim. Şans eseri tam aramayı bıraktıktan sonra karşıma çıkıverdi :) Size de böyle şeyler oluyor mu hiç ?

     Clinique'in cilt bakım ürünlerini gerçekten çok başarılı buluyorum. Ciltteki lekeleri açtığını iddia ettikleri Even Better serisini bir arkadaşıma önerdim ve ikinci şişeden itibaren cilt lekeleri ciddi manada yok olmaya başladıktan sonra ben de markaya daha bir sempati ile yaklaşmaya başladım.
     Ürün ten rengi gibi görünse de sürüldüğü zaman renksiz oluyor. Göz çevresinde çok minik pırıltılar kalıyor. Sim kadar belirgin değil ama ufak parçalar halinde... Göz çevresini çok yumuşak ve pürüzsüz yapıyor. Göz altlarımda koyu renkler var ama çok büyük bir sorun yaşamıyorum. Bu ürüne çok inanıyor ve güveniyorum. Umarım birkaç haftalık deneme sonucunda size gözle görülür sonuçlar sunabilirim.

     Bu ürünü bulduktan ve kullanmaya başladıktan sonra gözümü Clinique'in yeni fondöteni Even Better'a diktim. En kısa sürede bu fondötenden edinip, denemek istiyorum.