1.05.2013

İyi Ki Varsın Gratis ! {Hediye}

     Yaz mevsiminin yaklaştığı, güneşin kendini iyiden iyiye gösterdiği bu günlerde cilt bakımından makyaj ürünlerine kadar kullandığımız tüm ürünleri gözden geçirme ve yaza adapte olma zamanı geldi. Cildimizi her zamankinden daha temiz tutmak, daha çok nemlendirmek ve güneşin zararlı etkilerinden daha fazla korumak gerekiyor. Sizi bilmem ama ben bu sıcak havalarda makyaj yapacaksam güneş kremi kullanmak yerine SPF içeren makyaj ürünleri kullanarak yüzümü korumayı tercih ediyorum.  Fondöten gibi yoğun yapılı ürünler yerine renkli nemlendirici kullanmak, tercihen üzerine hafif bir pudra sürmek daha keyifli oluyor. Böylece cildimin nefes aldığını, ekstra nem kazandığını ve SPF içeriği sayesinde güneşten de korunduğunu bilmek harika !     Bildiğiniz gibi en sevdiğim ve yaz kış bıkmadan, her gün kullandığım renkli nemlendiricim The Balm markasının Balm Shelter’ı. 
     Bir renkli nemlendirici için beklenenden daha fazla kapatıcılık sağlıyor, cildi canlı ve sağlıklı görünüme kavuşturuyor, SPF 18 koruma faktörü ile cildi koruyor ve hafif yapıda.  Biraz çaba ile orta kapatıcılık bile sağlanabiliyor. İnsan sıcak havalarda bir ten ürününden başka ne bekleyebilir ki ? İkinci ürünümü bitirmiş olmam, sanırım Balm Shelter’ı ne kadar sevdiğimi açıklamak için yeterli.

     The Balm markasının Balm Shelter yanında far paletlerini ve allıklarını da çok beğeniyorum. Hele bir de Gratis’te indirimli döneme denk gelirseniz, performanslarına oranla oldukça uygun fiyata satılan The Balm ürünlerini indirimle almak için kendinize hakim olmakta zorlanabilirsiniz. 


      Sizlerle severek paylaştığım çoğu makyajda kullandığım Balm Shelter ve Meet Matt(e) ile beni tanıştırdığı için, uygun fiyatlı ürünlerin de başarılı olabileceklerine inancımı tazelediği için ve yeni markalarla tanışmama olanak verdiği için Gratis’in yeri bende ayrıdır. 
 
     İyi ki varsın!

     

     Çok sevdiğim Gratis ile sizlere hediyelerimiz var. Makyaj Günlüğü takipçisi tam 10 kişi Floriography markasına ait duş jeli, vücut losyonu ve banyo lifinden oluşan bir kofreye sahip olacak. Floriography markasını henüz duymadıysanız, aşağıdaki görsellere bakmanız yarışmaya katılmanız için yeterli olacaktır diye düşünüyorum :)
 

     Bu yarışmaya katılmak için yapmanız gerekenler çok basit
  1. Makyaj Günlüğü (@makyajgunlugu) ve Gratis'in (@GratisTR) Twitter hesaplarını takibe alıp
  2. #iyikivarsıngratis hashtag'ini kullanarak twit yazarsanız yarışmaya katılmış oluyorsunuz.
  3. Yarışmaya istediğiniz kadar katılım hakkına sahipsiniz. Ancak twitlerinizde #iyikivarsıngratis hashtagini kullanmayı unutmayın.
  4. Yarışma 15 Mayıs 2013 Çarşamba günü gece yarısında sona erecektir. 
     
     Herkese bol şans !