20.05.2013

Kiehl's Gece Bakım İksiri Günlüğü {28 Gün Yorumlarım & Hediye}

     18 Nisan gecesi kullanmaya başladığım Kiehl's Midnight Recovery Concentrate hakkında 28 gün sonundaki yorumlarımı paylaşma zamanı geldi. Eğer hala ürün hakkındaki ilk yazımı okumadıysanız buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.


     Ürünü kullandığım 28 gün boyunca her sabah koşarak aynaya gittim ve etkisini anlayabilmek için yüzümü iyice inceledim. 18 Nisan'dan beri her gece makyajımı ve cildimi iyice temizledim, toniğimi ve göz çevresi kremimi sürdüm, ardından 3 damla iksiri elimde ısıtarak yüzüme tampon hareketlerle uyguladım. Ürünle ilgili yorumlarım şöyle :
   
  • Beni tanıyorsunuz. Bir üründe her şeyden önce kokuya dikkat ederim. Bu ürün içerisinde bulunan lavanta yağı sayesinde çok güzel kokuyor. Bildiğiniz gibi lavanta kokusunun sakinleştirici ve rahatlatıcı bir etkisi vardır. Ürünün hafif kokusu uyumama da yardımcı oldu.
  •  Ürünün ciltte yağlı bir his bırakmayışını çok ama çok sevdim. Sürdükten kısa bir süre sonra cildim ürünü emdi.
  • Sabah uyandığımda yüzümün her zamankinden daha beyaz, pürüzsüz ve kızarıklıklardan arınmış olduğunu görmek ürünün en sevdiğim etkisi oldu. 
  • Yağ içerikli bir ürün kullandığım için yüzümde sivilce, yağlanma ya da butonlar gibi etkileri olacak mı diye endişeliydim. Ancak bir aydır ürünü kullanıyorum ve özel günlerim dahil cildimde herhangi bir sivilce ya da soruna yol açmadı.
  • Ürünü kullandığım bir aylık süre, benim gerek iş gerekse blogla ilgili en yoğun dönemime denk geldi. Bu nedenle sizinle ara yorumlarımı paylaşamadım. Bazı günler gece yarısı eve gelebildim. Bu yoğun tempoda itiraf ediyorum iki günün birini sıfır makyajla geçirdim. Normalde makyaj yapmadığımda "Neyin var, hasta mısın?" yorumları kaçınılmazdır. Ama bu yoğun, makyajsız dönemimde bir kez bile bu tarz bir soru ile karşılaşmadım. Bu durum bile ürünün ne kadar etkili olduğunu anlamama yetti.

     Şimdi sizinle ürünü kullandığım ilk gün ile bugün çektiğim fotoğrafları paylaşacağım.


 

     Fotoğraflardan da görebileceğiniz gibi sonuçlar oldukça tatmin edici. Bundan sonra Kiehl's Midnight Recovery Concentrate benim gece bakımımda vazgeçilmezim. Göz çevresi kremine de bir an önce başlamak için can atıyorum !

     Şimdi gelelim bugünün sürprizine... Aranızdan şanslı bir kişi tam boy bir Midnight Recovery Concentrate kazanacak. Yapmanız gereken tek şey Twitter üzerinden #gecebakimiksiri hashtag'ini kullanarak ürün hakkında en güzel yorumu yazıp beni sizi seçmeye ikna etmeniz :) @makyajgunlugu yazıp beni de tweetinize eklemeyi unutmayın. Bugün saat 16:00'ya kadar dilediğiniz kadar tweet atıp şansınızı zorlayabilirsiniz. Herkese bol şans !

     Projede birlikte olduğumuz Kiehl's Türkiye ailesi, Ojem Rujum Rimelim, Nimo Stylo, Hersheyler ve Kokosh Girl'e teşekkür ediyorum.

     Siz de bu harika ürünü almak isterseniz 0 850 221 34 83 numaralı telefondan Bağdat Caddesi Mağazası'nı arayabilirsiniz.