2.05.2013

Makyaj Günlüğü 4 Yaşında {Sephora sponsorluğunda}

Makyaj Günlüğü'nün 4. yaşgünü etkinliklerinde sıra Sephora sponsorluğundaki yarışmada... SEPHORA’DAN BAŞDÖNDÜREN 
BİR FAR KOLEKSİYONU!
“COLORFUL”
     Sephora makyajın vazgeçilmezi olan far koleksiyonunu yeniledi!  ilkbahar koleksiyonunda yer alan Colorful far serisi ile hem doku hem renkler yenilendi, koleksiyon genişledi. Baharın tüm renkleri Colorful ile makyaj çantanızda! Yeni sezonda Colorful ile göz makyajı daha renkli, daha canlı ve uzun süre kalıcı…

     Sephora ilkbahar koleksiyonunda doğanın renklerinden esinlenerek hazırlandığı Colorful Koleksiyonu’nu satışa sunuyor. Işıltılı, sedefli, mat ve ayna efektli olmak üzere 4 farklı özellikte sunulan seri, birbirinden farklı 77 tonu beğeniye çıkarıyor. Sıradanlıktan sıkılan, farklılığını makyajına da yansıtmak isteyen kadınlar, Colorful’un uzun süre kalıcı ve yoğun özellikli serisini tercih ediyor.

     Sephora Colorful Matte Effect “Mat Efektli Far”
Yüksek pigment konsantrasyonu özelliği ile gözlerde istenen rengi sağlayan mat far, özelikle gündüz makyajında tercih ediliyor. Ürünün 15 farklı renk seçeneği bulunuyor.


     Sephora Colorful Glitter Effect “Işıltı Efektli Far”
Yüksek pigment içeriği ve inci parçacıklarının karışımını bir arada sunan ürün, özel gecelerin ve davetlerin vazgeçilmezi oluyor. Ürünün 34 farklı renk alternatifi bulunuyor.


     Sephora Colorful Shimmer Effect “Sedef Efektli Far”
Colorful’un ışıltılı farı, gelişmiş tutuculuğa sahip ışıltı parçacıkları ile uygulama sonrası göz alıcı bir görünüm sunuyor. Ürünün 24 farklı renk seçeneği bulunuyor.
     Sephora Colorful Mirror Effect “Ayna Efektli Far”
Colorful’un ayna etkisi sunan far serisi, metalik parıltıları ve ince ışıltı tanecikleri ile bakanları adeta büyülüyor.  Ürünün hem gece hem kullanabilen 4 farklı rengi bulunuyor.

      Sephora Nail Hot
34 renkten oluşan harika oje serisi.

       
     Aşağıdaki formu  17 Mayıs 2013 Cuma gününe kadar dolduran şanslı 3 kişi Sephora makyaj çantası içinde aşağıdaki ürünlere sahip olacak: 
  • 20 TL'lik  Sephora hediye çeki
  • Sephora göz makyaj temizleme jeli
  • Sephora Color Hit yeni koleksiyon oje
  • Sephora far
  • Sephora gloss
  • Sephora long lasting göz kalemi
  • Nails Inc. Diamond top-coat ve
  • Sephora Summer koleksiyonundan en beğendiği ürün